>

Ecowell, pro děti z čisté přírody

Ecowell, pro děti z čisté přírody
Bio kosmetika je pro citlivou dětskou pokožku jistě výbornou volbou, a to už jenom z toho důvodu, že neobsahuje žádné látky, které by mohly zatěžovat vyvíjející se organismus malých dětí. Dětská bio kosmetika Ecowell je založená zejména na čistých rostlinných olejích, získaných z rostlin z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Olivový olej chrání pokožku proti vysušování a posiluje ji. Meruňkový olej obsahuje kyselinu pantotenovou a listovou, vitamíny A, B a C a antioxidant lykopen. Pečuje o pokožku podrážděnou například nadměrným sluněním a zklidňuje ji. Třešňový olej je bohatý na vitamin A, má vysoký obsah antioxidantů a kyseliny olejové. Pokožku vyživuje a podporuje její regeneraci. Osvěžující voňavý pomerančový olej zachovává přirozené pH pokožky, má antiseptické a protizánětlivé účinky a rychle se vstřebává.
0018.jpg

Aktuálně na našem e-shopu najdete tři pečující přípravky značky Ecowell. Bio Dětské tělové mléko, Bio Dětský tělový olej a Bio Dětský šampón. Tuto kosmetickou řadu můžete vhodně doplnit a kombinovat například s francouzskou značkou Tidoo, která je rovněž v bio kvalitě a s péčí Ecowell je bez problémů kompatibilní.

Kvalita garantovaná bio certifikací

Přípravky dětské kosmetiky Ecowell jsou v bio kvalitě, což garantuje italský národní certifikát ICEA, který je udělován Italským národním institutem pro etickou certifikaci. ICEA klade důraz nejen na 100% přírodní složení výrobku, ale podmínkou získání této certifikace je také to, že obaly certifikovaných produktů jsou recyklovatelné. Celý výrobní proces probíhá tak, aby byl co nejšetrnější k životnímu prostředí.

100% složení výrobku v pojetí bio znamená, že maximální možné množství použitých surovin pochází z ekologického zemědělství nebo z kontrolovaného sběru ve volné přírodě, tedy z maximálně čisté půdy a čistých lokalit. Certifikovaná kosmetika také nesmí obsahovat žádné syntetické konzervanty, syntetické parfemace a látky na bázi ropy. Zcela se zříká i geneticky modifikovaných surovin a samozřejmostí je netestování na zvířatech.

Láska k přírodě, lidem a kvalitě

„Láska k přírodě, lidem a kvalitě“, je od doby založení vizí turecké společnosti Ekokimya, která přípravky dětské péče Ecowell vyrábí. Kromě již zmiňovaného certifikátu ICEA, získala Ekokimya také certifikaci ISO 9001 pro certifikovaný management. Tato certifikace potvrzuje, že je společnost schopná trvale poskytovat nejvyšší kvalitu výrobků v souladu s příslušnými předpisy a normami.

Za značkou Ecowell najdete nejen bio kosmetiku pro děti, ale také ucelenou řadu té nejčistší přírodní péče pro dospělé. Krémy, tělové balzámy, oleje či vlasová péče obsahují přírodní ingredience s bio certifikací. Složení výrobků obsahuje ty nejcennější dary přírody, jako výtažky z damašské růže, která se už po staletí pěstuje právě v Turecku.

Kromě bio kosmetiky se věnuje v souladu s péčí o zdraví člověka a životní prostředí Ekokimya také vývoji ekologických čisticích prostředkům. Na našem e-shopu je najdete pod značkou ECOS 3.
 
 

Související recepty a články