E-shop pro zdraví a kondici

Láska prochází žaludkem. A kávovou konvičkou

Láska prochází žaludkem. A kávovou konvičkou

Ve čtvrtek 14. února má svátek Valentýn a s ním slaví i všichni zamilovaní. V Česku má tato událost svoje příznivce i odpůrce. Možná i proto, že je Valentýn komerční příležitostí a prodeje šperků, hodinek a parfémů v tento den prudce stoupají. My svátek zamilovaných vnímáme jako hezkou příležitost, proč zpomalit, užít si chvilky s těmi, co máte rádi, a vychutnat si společnou blízkost. U kafíčka a s čokoládovým bonbonem rozplývajícím se na jazyku!

Zamilovaná káva Maria & Franz

Říká se, že šálek kávy dokáže zastavit čas. Proto shledáváme kávu tím nejlepším valentýnským dárečkem! Uvařte si se svými blízkými konvičku, dejte si nohy nahoru a zapomeňte na celý svět. Horkým favoritem na kafíčko pro vaši lásku je zamilovaná dvojice Maria & Franz. Maria je pomalu pražená Arabica z Mexika s jemným aroma připomínající karamelizované ořechy. Snoubí se s indickou Robustou, čímž vzniká kvalitní vyvážená kombinace s nízkou kyselostí a hustou cremou. Temperamentní Franz si s Marií skvěle rozumí, taky je odrůdy Arabica. Jeho zrna pochází z guatemalské vysočiny a jsou specifická bohatou chutí černé čokolády s nádechem vanilky. Ať už dáte přednost oříškovému, anebo čokoládovému aroma, obě kávy pochází z nejlepších pěstitelských oblastí na světě, jsou z certifikovaného ekologického hospodářství a mají tu nejvyšší organickou kvalitu.

Herbaria

Něco sladkého na zub

Květiny a čokoláda jsou na Valentýna sázka na jistotu. Řekněte své lásce, ať zavře oči, a dejte jí do pusy slaďoučký čokoládový bonbon Doti. Po rozplynutí čokolády na jazyku zůstane v ústech ještě ovoce nebo oříšek ❤️. Sladkosti Doti jsou baleny do roztomilých sáčků a krabiček, takže nepotřebují ani mašli - okouzlí obdarované samy o sobě. Valentýnským favoritem jsou třeba Jahůdky v čokoládě, malé kousky lásky obalené v kakaové pokrývce. V sortimentu najdete i gluten free řadu ORGANIC, která vám vytrhne trn z paty, pokud vaše láska nemůže lepek. Ovoce a oříšky jsou obalené vysokoprocentní čokoládou ochucenou třtinovým cukrem. Zkrátka sázka na kvalitu.

IMG_2911.JPG

A co večer? Tip na křoupání k filmu

Tip na romantickou komedii vám nedáme (anebo jo, třeba film Bláznivá, zatracená láska si zamilujete 😊), ale chroupání k filmu vám poradíme. Vyměňte ohrané chipsy a popcorn za sušenky Buiteman. Vyrábí je rodinná firma z Holandska, jejíž tradice sahá až do roku 1958. A protože Holanďané jsou světově proslulí svými sýry, je jasné, že biskvity Buiteman s kozím sýrem jsou totální pecka (osobně vyzkoušeno)! Na sýru se v receptuře nešetřilo. Pokud výraznému kozímu sýru neholdujete, vychutnejte si k filmu (nebo k vínu) verzi se sušenými rajčaty a bazalkou. Odteď „Mít doma Itálii“ neznamená hádat se, ale křoupat vynikající rajčatovo-bazalkové sušenky.

IMG_2946.JPG

Pánové, čtěte dál

Není vaše milá na žádná pozlátka, ale přece jen byste jí ke květině a čokoládě chtěl ještě nějakou tu drobnost přidat?  Dárková balení kosmetiky od značky ALDO VANDINI rozzáří oči každé slečně i dámě, a to nejen díky svému vzhledu, ale i díky pečujícímu přírodnímu složení bez parabenů a silikonů. Krabičky vynikají svým neobvyklým designem, díky kterému se nemusíte starat o balení ani o mašli, a jsou naplněny tělovým mlékem a sprchovým gelem. A to znamená dvojitou radost!
 

Související recepty a články