Polévka je grunt

Polévka je grunt

…tvrdily už naše babičky a uvařit vydatnou polévku byla v jejich dobách „zábava“ na půl dne. Dnes už to není taková věda a pochutnat si můžete stejně. Pravda, dlouze tažený masový nebo zeleninový vývar má své kouzlo, skvělou chuť a rozhodně ho nezavrhuji. Ale ruku na srdce, kdo má dnes čas pravidelně takto vyvařovat. Navíc ve své praxi se dost často setkávám s výmluvami, že ten který klient nemůže zdravě a kvalitně jíst, protože je to drahé…dá to spoustu práce…dlouho to trvá… nemám vždy k dispozici všechny potřebné suroviny. Celkem snadno bych všechny tyto nářky shrnula do citace konkrétní klientky, říkejme jí paní Nováková, která prohlásila: „Nepočítejte s tím, že budu vařit! Já nemám čas se s tím půl dne piplat a pak to vyhodit, protože mi to nebude chutnat.“ Tak pro paní Novákovou, ale i pro vás ostatní, mám několik skvělých zpráv.
Existují kvalitní zeleninové polévky, které nemusíte vařit, můžete je mít v zásobě a kdykoliv k dispozici. Nebojte se, nemám na mysli starou známou polévku z pytlíku, nebo cosi, co se přelitím vařící vodou rozpustí a je to! Toto kulinářské umění je naštěstí za námi!
Namísto toho bych vám doporučila zeleninové polévky SOUP TO GO značky NABA. Jedná se o výrobky, které vyvrací mýty o tom, že zdravé jídlo je nudné, ne každému chutná a je časově náročné na přípravu. Kvalita polévek je podpořena i skutečností, že neobsahují žádná aditiva – barviva, dochucovadla a konzervační prostředky, a přesto mají poměrně dlouhou trvanlivost 12 měsíců.
Polévky SOUP TO GO respektují všechny požadavky dnešní doby a odpovídají současným trendům moderního vědomého stravování. Jsou vyrobeny z kvalitních surovin technologickými postupy, které umožňují zachovat nutriční hodnoty jednotlivých potravin. Jsou kvalitní, výživné, snadno stravitelné a nezatěžují náš organismus přebytečnými kaloriemi.
Jejich největší a nespornou výhodou je skutečnost, že je můžeme mít kdykoliv k dispozici. Pokud vám to situace nedovoluje, nepotřebujete žádné další nádobí ani pomůcky na otevření obalu, ve kterém polévka je. Stačí otočit uzávěrem, otevřít lahvičku a polévku vypít. Ano, čtete dobře. Polévku nemusíte vůbec ohřívat a můžete ji vypít přímo z lahve. To oceníte především v létě, kdy na „něco teplého“ často nemáte vůbec chuť. A co je ještě důležité, na chuti to polévce rozhodně neubere. Ale i v případě, že si budete chtít dát polévku teplou, je to záležitost několika málo minut. Aby si totiž uchovala svoji vysokou nutriční hodnotu, je vhodné zahřát ji pouze krátce na teplotu, která nám umožní polévku rovnou sníst. Můžete si ji klidně ohřát doma a v termosce si ji dovézt připravenou ke konzumaci do práce, na služební cestu, na výlet…prostě tam, kam potřebujete.
Z čeho jsem opravdu nadšená je skutečnost, že polévky SOUP TO GO vás doslova naučí správně jíst. Nebudete mít možnost vymlouvat se, že nemáte čas jít na oběd…, v okolí vašeho pracoviště není možnost stravovat se kvalitně…, často jezdíte na služební cesty a jídlo od benzinky k benzince nepatří k TOP kvalitě. Všem těmto výmluvám je teď odzvoněno. Polévku můžete mít vždy s sebou.  Navíc pokud zapojíte svou kuchařskou fantazii a kreativitu, použijete polévku v lahvičce jako základ pro další kulinářské pokusy ve své kuchyni a připravíte si pokrm dle vlastní chuti. Tak například do špenátové polévky můžete zavařit rozšlehané vajíčko. Polévku z červené řepy dochutíte kvalitním bílým jogurtem, do polévky z kurkumy přidáte vařenou quinou nebo rýži. Rázem tak získáte ještě výživnější a chuťově bohatší jídlo. Polévky SOUP TO GO vám prospějí, budou vám chutnat a budou vás bavit!
 

Související recepty a články