Potěšte voňavou dárkovou krabičkou

Potěšte voňavou dárkovou krabičkou
Milý Ježíšku, letos bych si přála něco pečujícího, jemného, voňavého a krásného na pohled. Jestli to může být dárkový set tělového mléka a sprchového gelu od Aldo Vandini? Ale beze všeho, když jsou tyto produkty ještě k tomu vegan a bez parabenů i silikonů! 

Tak takové vánoční přání se plní snadno a klidně i na poslední chvíli. Dárková balení kosmetiky od značky ALDO VANDINI rozzáří oči partnerce, mamince, babičce i kamarádce. Díky svému obsahu jsou totiž dárkem, se kterým nešlápnete vedle u žádné věkové kategorie. Každá z krabiček obsahuje sprchový gel a tělové mléko – kosmetiku, která nechybí v koupelně téměř žádné ženy.

47012207_484269195402003_408862323730546688_n.jpg

Vegan & nature friendly

A proč tento voňavý set udělá radost ještě o něco víc, než dárkové sady konvenční kosmetiky? Produkty ALDO VANDINI totiž těší nejen obdarovanou, ale i přírodu: nejsou testované na zvířatech a neobsahují parabeny, silikony ani minerální oleje (vedlejší produkt zpracování ropy). S čistým svědomím je proto můžete věnovat i veganům a dámám, které se nechávají hýčkat pouze přírodní kosmetikou.
 
„Parabeny jsou konzervační látky používané v kosmetickém průmyslu pro schopnost ničit bakterie v produktech. Tyto látky mohou ovlivňovat procesy v lidském těle spojené s hormonální aktivitou a mohou přispět ke vzniku zdravotních problémů. Kosmetika bez parabenů má o něco kratší trvanlivost, ale pokožka ji miluje.“
 
Kouzelný dotyk pro suchou pokožku

Všechny produkty jsou velmi jemné a vhodné i pro citlivou pleť. To ale nijak neubírá na vůni: výrobce nešetřil s prémiovým parfémem, a tak je kosmetika ALDO VANDINI doslova blaho pro nos. Úžasná je pak nejen samotná voňavá sprcha s gelem Vandini, ale i dlouhotrvající vůně, kterou „sprcháč“ zanechává na kůži. Mě osobně nejvíce nadchla řada Tahitská vanilka & makadam, která obsahuje makadamový olej. Pro moji suchou pokožku je to úplné pohlazení, už po koupeli je kůže krásně jemná, a díky tělovému mléku vydrží jemnost až do dalšího sprchování.

Neobvyklý design, který si dámy zamilují

Co mě hrozně baví, je design dárkových setů. Moderní a zároveň tak trošku orientální vzhled krabiček je exkluzivní a parádně vyčnívá oproti jiným balíčkům kosmetiky, na kterých jsou „tradiční“ fotky žen nebo květiny. Každý ze setů má svoji barvu a zdobí jej otvor s originálním tvarem, kterým jde vidět kousek produktů uvnitř krabičky. Balení je tak hezké, že jsem na něj jen nalepila bohatou mašličku (kokardu) a dárek byl zabalen 😊. Mamce jsem vybrala set PURE s vůní bavlny a bílé magnolie, protože mi připomíná aroma čerstvě vypraného prádla, které moje maminka zbožňuje. Babičce jsem vzala TENDER aneb Ibišek & bambucké máslo, protože si oblíbila máslíčka od ZGP (jejich recenzi si můžete přečíst tady), a tak si myslím, že se jí sada obsahující máslo bude líbit. A jeden dárek jsem vybrala čistě podle vzhledu: SENSUAL s vůní tamarindu a zázvoru pro kamarádku. Ta růžová krabička v boho stylu je prostě skvělááá 😊.

Už se nemůžu dočkat, až balíčky předám. Taky o něco víc raději dárky dáváte, než dostáváte? Ten moment překvapení a nadšení je něco neskutečného. A nezapomeňte, že aby vám krabičky stihly dorazit, objednejte je nejpozději do pátku 14. 12. do 12 hodin.

Související recepty a články