Pleťové krémy a masky

Pleťové krémy a masky jsou navrženy tak, aby pomohly udržet pleť zdravou a hydratovanou, a zároveň minimalizovaly drobné vrásky, skvrnky a jiné vady. Pleťové krémy jsou obvykle používány každý den, zatímco masky jsou aplikovány jednou nebo dvakrát týdně jako intenzivní léčba.

Existuje mnoho typů pleťových krémů a masek, které se liší v závislosti na jejich složení a zaměření. Například hydratační krémy jsou určeny k hydrataci pokožky, zatímco antioxidační krémy jsou navrženy tak, aby pomohly chránit pokožku před škodlivými volnými radikály. Masek existuje ještě více druhů, například čistící masky, exfoliační masky nebo masky pro zklidnění a regeneraci pokožky.

Vybrat si správný pleťový krém nebo pleťovou masku bývá častokrát pěkná alchymie. Zvlášť, pokud řešíte specifické nároky pokožky, jako například citlivost, napětí, červenání, akné, přílišná mastnota, nebo naopak dehydratace, či projevy stárnutí.

V našem sortimentu najdete přírodní a BIO pleťové krémy, které využívají sílu, svěžest i jemnost rostlinných surovin.  Vyberte si, o co vás vaše pleť žádá. Možná jí udělá dobře něžná péče mandle, ženské charisma růžových květů, nesmrtelnost slaměnky, čistota tea tree oil, anebo výživná síla olivy.
 

Pleťové krémy a masky
Počet výsledků: 0
Bohužel jsme nenašli žádné položky