Buďte s námi v kontaktu

Poradíme vám:
info@liftea.cz

Bezplatná telefonická poradna:
800 500 500
(Po - Pá 8 - 12h) 

Vybíráme pro vás to nejlepší z darů přírody

 
Fascinuje nás nepřeberné bohatství přírody. Ta mnohost tvarů, vůní, barev, energie a blahodárné síly. Přírodní cykly a přirozené změny. Nekonečný koloběh života, usínání a znovuzrození. Se zatajeným dechem otevíráme staré herbáře a hledáme nejúčinnější řešení pro podporu zdraví, krásu, relaxaci a péči o sebe.  Objevujeme a dále zkoumáme sílu tradičních rostlin, jejich jedinečnost a přínos pro lidi. Prostupuje každým výrobkem, který jsme vyzkoušeli a pečlivě vybrali pro vás.
 
  • ✤ S respektem k našim zákazníkům.
  • ✤ S respektem k přírodě.
  •  

Zodpovědnost, radost z práce, láska k přírodě

 

Hlavním kritériem naší práce je zodpovědná volba. Díky ní dodáváme zákazníkům jen to nejlepší a přírodě vracíme její sílu, kterou nás štědře obdarovává.
 
Zodpovědně volíme výrobce, od kterých pro náš e- shop nakupujeme. K životnímu prostředí se chovají šetrně a jejich výrobní procesy jsou v souladu s trvale udržitelným způsobem života. Spolupracují s předními odborníky, mnozí z nich mají vlastní výzkum a laboratoře.

Výrobky pro vás pečlivě vybíráme. Zajímá nás kvalita produktů, původ surovin, studie a testování, které garantují pozitivní přínos pro zdraví.  Vždy se u našich dodavatelů podrobně informujeme. Vybrané produkty vyzkoušíme sami na sobě, teprve pak je na e- shopu nabízíme našim zákazníkům.

Důležitá je pro nás smysluplnost, a proto volíme výrobky, které zvyšují kvalitu života. Podporují zdraví, příznivě působí na pokožku, navozují relaxaci a napomáhají obnově sil. Snažíme se spojovat lidi s přírodou. Záleží nám na tom, aby každý člen našeho týmu vnímal svou práci jako poslání.  

Radost z práce.  E-shop Liftea vznikl z přirozeného nadšení. Ve stejné době se v naší kanceláři sešli lidé na jedné vlně. Lidé, kteří chtěli od života a od své práce víc. Ve svém oboru se dále vzděláváme a objevujeme nové možnosti pro sebe, pro lidi i pro svět kolem nás.
 

Přírodní od hlavy až k patě 

Přírodní produkt nepoznáte podle květiny na obalu. Vždy se orientujte podle složení.
 
  • ✤ V přírodním produktu nemají co dělat chemické látky, jako jsou syntetické konzervanty, barviva, nebo emulgátory.
  • ✤ Obsahuje kvalitní, přírodní suroviny, pěstované a sbírané v čistých oblastech, ideálně v podmínkách ekologického zemědělství.
  • ✤ Přírodní produkty nejsou testované na zvířatech.
  • ✤ Nezatěžují lidský organismus, k jeho zdravému fungování a k péči o něj přispívají jemným a přirozeným způsobem.

V dnešní době plné škodlivých vnějších vlivů a podprahového stresu se řada lidí obrací k přírodě. Dopřejte si ji nejenom v podobě výletů nebo procházek, ale také tím, že se příroda dostane do vaší domácnosti a koupelny. Podle naší zkušenosti jeden přírodní produkt nestačí. Pokud chcete zažít odlehčení, více energie a lepší pocit ze života, je ideální pečovat o sebe přírodně od hlavy až k patě.
 

Naše srdcovky

 

Je vážně těžké rozhodnout, které produkty máme nejraději. Jednak proto, že náš sortiment je prostě skvělý, a také z toho důvodu, že každé roční období, fáze života a každý člověk potřebuje v konkrétní čas pro svůj dobrý pocit a kondici něco jiného. Ale i tak máme v týmu kolegyně, které mají své nadčasové favority, bez nichž si péči o sebe už nedokážou představit.


testimonial_jana_korbelova_liftea-(4).png                                                         testimonial_martina_jetmarova_liftea-(4).png

testimonial_monika_rosicova_liftea-(4).png                                             testimonial_eva_bimova_liftea-(4).png