Mateří kašička

Arkoryal je přední exkluzivní značka, která se věnuje výrobě přírodních produktů s využitím včelích produktů a jejich účinků na vaše zdraví. Spolupráce s včelařstvím je klíčová a proto spolupracují pouze s certifikovanými partnery, kteří sdílí jejich hodnoty a etické přístupy.

Značka disponuje certifikací Ecocert, což zaručuje, že veškeré výrobky splňují přísné ekologické standardy a jsou v souladu s principy udržitelného rozvoje. Snaží se překračovat běžné BIO normy a poskytovat nadstandardní kvalitu, která odpovídá nejvyšším standardům péče o životní prostředí.

Arkoryal nejenže vytváří produkty, které pečují o zdraví naší planety, ale i pravidelně kontroluje znečištění ekosystému a pesticidů ve vzduchu, vodě a půdě v okolí včelích úlů, aby zajistili ochranu přírody a zachovali její nepostradatelné zdroje.

Zároveň si váží práce místních včelařů, se kterými spolupracuje, a zajišťuje jim férové podmínky a odpovídající odměnu za jejich práci. Tato etická angažovanost byla oceněna prvními místy v prestižní soutěži Leem za udržitelný rozvoj.


 
Výrobce
Počet výsledků: 3
ARKOROYAL BIO 2500 mg | s mateří kašičkou
ARKOROYAL BIO 2500 mg | s mateří kašičkou
ARKOPHARMA
ARKOROYAL BIO 2500 mg | s mateří kašičkou
20 ks
799 Kč
skladem