Přírodní barvy na vlasy

Pokud toužíte po krásných, živých barvách pro vaše vlasy, aniž byste museli riskovat negativními účinky chemických látek, jste na správném místě. Naše přírodní barvy na vlasy vám nabízejí širokou paletu barev, které jsou založeny na přírodních ingrediencích a šetrných formulacích.

BioKap barvy na vlasy, to je řada barev s rostlinnými složkami, které vyživují, barví a vlasy i regenrují. Barvy na vlasy BioKap dodávají teplé, jasné a přirozené barvy. Barvy obsahují arganový olej z ekologického zemědělství a jsou obohaceny o Tricorepair, komplex na bázi rýžových proteinů s restrukturalizačním účinkem, derivát vrby s barevným ochranným účinkem a lipofilní ovocné kyseliny, které pečují o pokožku hlavy během aplikace barviva.

BioKap nabízí i inovativní formu barvení - BioKap Rapid: barvení již za 10 minut.

Organická barva na vlasy Cultivator kombinuje dobro přírody a vědy s inovací. Zcela unikátní směs organických bylin, která přirozeně barví vaše vlasy. Barviva obsahují plně koncentrovaný rostlinný prášek, který dodává pokožce hlavy a vlasům revitalizační účinek. Vyvinuto z organických bylin Fair for Life a zpracováno špičkovou technologií pro zachování aktivních látek. 
Cena
Kategorie

Výrobce