Hormonální komfort: kombinace bylin pro ženy v každém věku

Takřka každá žena dobře ví, že hormony umí pořádně potrápit. Nejdříve přijde na řadu otravný premenstruační syndrom, který se vytrvale vrací každý měsíc
Hormonální komfort: kombinace bylin pro ženy v každém věku
A jen co je po mnoha letech konečně chvíli klid, začne své nedočkavé růžky vystrkovat obávaná menopauza.

Pokud se potýkáte s projevy hormonální nerovnováhy, můžete sáhnout po bylinkách, které naleznete v přírodním doplňku stravy Liftea Hormonální komfort. Jeho unikátní složení čerpá ze znalostí léčivých rostlin, vitaminů a jejich příznivého vlivu na lidské zdraví.

liftea-blog-hormonalni.png

Tento potravinový doplněk obsahuje účinné látky v optimálním poměru tak, aby se navzájem doplňovaly a jejich užívání mělo maximální efekt pro podporu ženského zdraví.
  • Pupalka dvouletá (Oenothera biennis) má příznivý vliv na premenstruační komfort, normální činnost kardiovaskulárního systému (hladina cholesterolu v krvi), přispívá k přirozené obranyschopnosti a podporuje metabolické funkce.
 
  • Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) napomáhá normální funkci močové soustavy, reprodukčního systému, činnosti kardiovaskulárního systému, srážení krve a čištění krve.
 
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a též se mu říká „vitamín krásy“, neboť hraje klíčovou roli v zdraví a vzhledu kůže. Jeho účinky souvisí s jeho schopností podporovat tvorbu kolagenu, který je důležitý pro pružnost a pevnost kůže. Vitamín C navíc působí jako silný antioxidant a chrání buňky před poškozením způsobeným volnými radikály, které mohou způsobit stárnutí kůže. Doporučená denní dávka vitamínu C pro dospělé je 80 miligramů. V produktu Liftea Hormonální komfort naleznete 100% referenční hodnoty příjmu.
 
  • Jetel luční (Trifolium pratense) napomáhá k menopauzálnímu komfortu. Má příznivý vliv na stav kostí, normální činnost srdce a krevní tlak.
 
  • Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) lidově „babské ucho“ je oblíbenou bylinkou, která podporuje hormonální rovnováhu, normální trávení nebo správnou funkci dýchacího systému. Má příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organismu i na udržení normální míry pocení.
 
  • Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je přírodní antioxidant. Podporuje hormonální rovnováhu, kognitivní a duševní zdraví. Přispívá k normální funkci dýchacího, trávicího systému a oběhové soustavy.
 
  • Ploštičník hroznatý (Actaea racemosa) je přírodní antioxidant. Příznivě ovlivňuje komfort při menopauze, funkci prostaty, normální činnost lymfatického systému, stav kostí a kloubů.
 
  • Kontryhel obecný (Alchemilla vulgaris) má příznivý vliv na osvěžení těla, premenstruační komfort, trávení, normální stav kloubů a svalů.
liftea-blog-hormonalni-(1).png

Související recepty a články

Kontryhel obecný
Kontryhel obecný
Přezdívá se mu: lví tlapa, nebeská rosa, ženský plášť, husí nožka, nebo sukénka panenky Marie, latinsky známý jako...
Perimenopauza: Přechodové období plné změn
Perimenopauza: Přechodové období plné změn
Trápí vás nepravidelná, krátká, intenzivní, nebo slabší menstruace? Návaly horka v horní části těla, potíte se...
Zobrazit všechny štítky Skrýt štítky